Udrażnianie rur Ząbki

Przepychanie Kanalizacji Ząbki

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z pogotowiem kanalizacyjnym:
udrożniania zapchanej kanalizacji,
czyszczenia rur kanalizacyjnych,
inspekcji systemów odpływowych,
przepychanie rur,kanalizacji, pogotowie kanalizacyjne Ząbki ,udrażnianie rur,czyszczenie rur,
Gwarantujemy szybki czas dojazdu i atrakcyjne ceny,

Kanalizację czyścimy i udrażniamy na dwa sposoby:
Udrażniamy ciśnieniowo – udrażnianie kanalizacji odbywa się za pomocą urządzenia ciśnieniowego znajdującego się na pojeździe dostawczym do 3,5t  Jego wykonanie jest niezbędne, gdy w toku używania zatkają się różnymi nieczystościami kanały sanitarne. Wówczas nie ma co zwlekać z wykonaniem czyszczenia kanalizacji! Należy zgłosić się do naszej firmy.
Udrażniamy mechanicznie – udrażnianie rur jest wykonywane za pomocą spirali mechanicznych. Jego celem jest udrożnienie rur, w których w wyniku użytkowania powstały zatory. W takich sytuacjach niezbędne jest czyszczenie kanalizacji.

 Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji Ząbki
Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji, to sposób czyszczenia kanalizacji polegający na wprowadzeniu do rur strumienia wody o wysokim ciśnieniu – 200 bar. Do wykonania tej usługi niezbędny jest specjalistyczny sprzęt, taki jak wóz ciśnieniowy o wysokości poniżej 2m. Tego typu samochód jest wyposażony w wąż wysokociśnieniowy i dyszę, która wtłacza do wnętrza rury strumień wody z intensywnością 40 litrów na minutę. Do rur zostaje wprowadzony wąż płuczący o zasięgu ok. 50 mb i odpowiednio dobranej głowicy. Dzięki temu wszelkie zatory zostają rozbite i całkowicie usunięte. Ciśnieniowe udrażnianie rur stosuje się w instalacjach zewnętrznych i czasami wewnętrznych. Jest bezinwazyjne, nie szkodzi środowisku, nie wymaga stosowania dodatkowych chemikaliów i nie ma ryzyka zalania budynku.

Mechaniczne czyszczenie kanalizacji Ząbki
Mechaniczne udrażnianie rur polega na wprowadzeniu spirali z odpowiednio dostosowanymi grotami do przewodu rurowego. Dysponujemy spiralami 16 mm, 22 mm i o zasięgu do 40 mb. W wyniku działania siły mechanicznej silnika elektrycznego sprężyna obraca się z duża mocą i czyści zatory wewnątrz rur. Odpowiednia końcówka może także wyciąć korzenie wrośnięte w rurę kanalizacyjną. Mechaniczne czyszczenie kanalizacji stosuje się w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Zaletą jest zdolność czyszczenia długich odcinków odpływu kanalizacyjnego oraz możliwość usunięcia zarówno zatorów powstałych z, np. papieru, jak i osadów z tłuszczu i mydła. Poza tym spirala może pokonać zakręty nawet do 90° zachowując skuteczność i nie naruszając struktury rury.

WUKO Ząbki 505 697 600

zadzwoń