Udrażnianie rur Tarczyn

Pogotowie kanalizacyjne Tarczyn 505 697 600

Dobrze wiemy, że bardzo ważne jest, by z awarią systemów kanalizacji uporać się jak najszybciej, dlatego oferujemy Państwu pogotowie kanalizacyjne Tarczyn. Jeśli mają Państwo problem natury kanalizacyjnej – rozwiążemy go! Dodatkowo gwarantujemy ekspresowe reagowanie na zgłoszenia oraz sprawne usunięcie usterki, a naszą ofertę kierujemy do wszystkich klientów z Tarczyna i okolic zapewniając darmowy dojazd do klienta.

Przepychanie rur Tarczyn

Zajmujemy się między innymi: usuwaniem awarii kanalizacji przepychaniem rur pionów, udrażnianiem i przepychaniem instalacji kanalizacyjnych, czyszczeniem wpustów deszczowych, monitorowanie kanałów czyszczeniem studzienek rewizyjnych.
Do usuwania niedrożności kanalizacji stosujemy dwie metody: Udrażnianie kanalizacji metodą WUKO Udrażnianie kanalizacji metodami mechanicznymi W przypadku długich rur kanalizacyjnych lub instalacji kanalizacji w pomieszczeniach, metoda ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji może się nie sprawdzić. Dysponujemy jednak sprzętem niezbędnym do mechanicznego czyszczenia kanalizacji, to umożliwia nam pomoc w awariach kanalizacji różnego rodzaju, niezależnie od pomieszczenia, pory roku, średnicy rury. Spirala, której używamy podczas takiego czyszczenia umożliwia dotarcie do najgłębszych zakamarków instalacji kanalizacyjnej, a przy okazji pozwala na usunięcie nie tylko osadu, ale również elementów stałych, tłuszczu, osadu, które dostały się do instalacji kanalizacji.

WUKO Tarczyn

Oferujemy naszym klientom usługę czyszczenia ciśnieniowego. Dzięki tej metodzie znanej jako metoda WUKO możemy skutecznie wyczyścić kanały, przyłącza, odcinki szamb do budynków i drenaży oczyszczalni przydomowych, jednocześnie pozwalając im na zachowanie nienagannej kondycjikanalizacji. Jest to metoda gwarantująca skuteczność. Dzięki zastosowaniu metody WUKO możemy przygotować każdą instalację kanalizacyjną pod inspekcję TV lub naprawę.

Udrażnianie rur Tarczyn

-Przy użyciu jednego z naszych aut typu WUKO wykorzystywanym do ciśnieniowego czyszczenia instalacji kanalizacyjnych, nasi pracownicy poradzą sobie świetnie z zalegającym w rurach piaskiem, osadami z tłuszczu czy osadu kanalizacyjnego. Cały proces czyszczenia polega na wprowadzeniu do rur kanalizacyjnych specjalistycznego węża, który tłoczy wodę pod dużym ciśnieniem. Jest to idealna metoda wykorzystywana przy zatorach kanalizacyjnych, a jej główne zalety to: metoda jest przyjazna środowisku (brak konieczności użycia środków chemicznych), umożliwia udrażnianie rur o różnych średnicach, szybkość i skuteczność działania, wszystkie nieczystości odprowadzane są bezpośrednio do pojazdu. Ciśnieniowe czyszczenie instalacji kanalizacyjnych warto jednak przeprowadzać nie tylko, gdy powstał w niej zator, ale również profilaktycznie, dla zabezpieczenia przed awariami.

Wypompowywanie wody Tarczyn

Oferujemy wypompowywanie wody z pomieszczeń i obiektów na terenie Tarczyna i okolic.
  • wypompowywanie wody z garaży podziemnych
  • wypompowywanie wody z basenów, stawów
  • wypompowywanie wody z piwnic
  • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
  • wypompowywanie wody z wykopów, rowów
  • mamy możliwość wypompowywania wody do poziomu 1-2mm

Udrażnianie rur Tarczyn 505 697 600

zadzwoń