udrażnianie rur Pruszków

przepychanie rur Pruszków zadzwoń 505 697 600

Udrażnianie rur Pruszków

Jeśli twoja kanalizacja działa inaczej niż zwykle, Nie warto czekać z udrażnianiem rur do ostatniej chwili. Jeśli Twoja instalacja wykazuje któreś z poniższych oznak niedrożności, lepiej zajmij się tym już teraz. Oto kilka najczęstszych objawów zatkanych rur:

 • woda odpływająca z jednej komory zlewu, wypływa drugą;
 • poziom wody w toalecie niebezpiecznie podnosi się podczas jej spuszczania;
 • dźwięk bulgotania podczas spuszczania wody w toalecie lub wypuszczania jej przez odpływ;
 • zbyt wolne tempo wypływania wody z umywalki lub toalety;
 • przykry zapach wydobywający się z instalacji;
 • zalania łazienek i pomieszczeń poniżej lokalu;
 • przeciekające rury lub syfony.

Udrażnianie kanalizacji Pruszków

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji zewnętrznych

udrażnianie i czyszczenie drenaży,

udrażnianie rynien

udrażnianie odpływy z budynków do szamba lub kanalizacji miejskiej)

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji wewnętrznych (klozety, pisuary,

Udrażnianie brodzików, umywalek,

Udrażnianie zlewów kuchenne,

Udrażnianie wanien, pryszniców

udrażnianie pionów w budynkach mieszkalnych, biurach, urzędach, szkołach, szpitalach, fabrykach, sklepach

Inspekcje TV – kolorowe kamery w zależności od średnicy rur (lokalizacja uszkodzeń rur, stopień zanieczyszczenia, występowanie korzeni) – możliwość otrzymania nagrania video monitoringu danego odcinka ciągu kanalizacyjnego wraz z raportem stanu rur

Dysponujemy autem (małe WUKO), które mieści się w garażach podziemnych galerii handlowych, gdzie wjazd jest do wysokości 2m

Zapchana kanalizacja to istotny problem- W zależności od stopnia zaawansowania problemu, przepychanie rur można przeprowadzić na własną rękę. Na rynku dostępne są odpowiednie instrumentaria, również dla amatora. Należy jednak zaznaczyć, że przy nieodpowiednich spadkach instalacji i mocno zagruntowanych zatorach, niezbędna będzie interwencja doświadczonego specjalisty. Jeśli problem nie ustępuje – zachęcamy do współpracy. Przepychanie rur to proces, z którym nasi specjaliści mierzą się od lat.

Na terenie Pruszkowa wielokrotnie odnotowujemy zgłoszenia, w których konieczne jest użycie sprężyny elektromechanicznej. Jest to metoda mechaniczna, która z powodzeniem usuwa zator w rurach. Odpowiednie dobranie końcówki do średnicy przewodu kanałowego udrożni rurę, zachowując pierwotną średnicę przepływu. Sprawdzą się także w przypadku konieczności czyszczenia kanalizacji, w tym celu wykorzystujemy frazy łańcuchowe, oczyszczające ściany rur kanalizacyjnych z nalotów i narostów.

Przepychanie kanalizacji Pruszków

– w przypadku elementów zewnętrznych, gdy udrożnienie dotyczy pompy odpływowej, studni czy szamba. Jako profesjonaliści – reprezentujemy metody o zaawansowanej technologii. Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznej pompy WUKO , pod postacią pojazdu z aktywną pompą. Jest to zupełnie bezinwazyjny i niezwykle efektywny sposób na udrażnianie i czyszczenie rur.

zakleszczona w rurze spirala

Udrażnianie i czyszczenie kanalizacji. Usługę wykonujemy z zastosowaniem sprężyn elektromechanicznych i przenośnych agregatów ciśnieniowych przy małych średnicach rur, głównie w pionach i poziomach wewnętrznych. Zewnętrzną sieć czyścimy metodą hydrodynamiczną, urządzeniami zamontowanymi na samochodach. Stosując odpowiednie dysze usuwamy osady mineralne, organiczne, w tym korzenie.
Monitoring wizyjny kanałów. Dysponujemy kamerą umożliwiającą kontrole stanu kanałów i przyłaczy.

Udrażnianie rur Pruszków

– Wśród usług świadczonych przez firmę, wyróżniono także skuteczne udrożnienie kanalizacji, przeprowadzanie w obrębie Pruszkowa. W wyniku niezwłocznej interwencji, podczas której wykorzystuje się profesjonalne narzędzia, czyszczenie kanalizacji przebiega w sposób szybki i dokładny, zapobiegając powstawaniu kolejnych zatorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wodno-kanalizacyjnej, możemy odpowiedzieć na każde zgłoszenie, niezależnie od stopnia jego skomplikowania.

Metody czyszczenia kanalizacji

W zależności od stopnia zanieczyszczenia oraz rodzaju materiałów, które przyczyniły się do powstania zatorów, wskazane jest wykorzystanie innych narzędzi, a co za tym idzie – zastosowanie odmiennych metod udrożnienia. Zajmując się czyszczeniem kanalizacji w Pruszkowie, wykorzystujemy przede wszystkim metodę mechaniczną i ciśnieniową.

WUKO Pruszków metoda ciśnieniowa

Metoda Wuko- polega na czyszczeniu rur wodą pod dużym ciśnieniem, nawet 250 Bar. Woda wypłukuje zatory, osady z rur przywracając rurą drożność i zapobiegając ponownemu powstawaniu zatorów. Doskonale nadaje się do usuwania z rur tłuszczu, piasku, osadów, mułu kanalizacyjnego, oraz innych zanieczyszczeń. Metoda WUKO doskonale nadaje się do udrażnianie odcinków kanalizacji między studniami kanalizacyjnymi, odcinków między szambem a domem, rynien, czy instalacji rozsączania szamb ekologicznych czy przydomowych oczyszczalni ścieków.
Metoda mechaniczna udrażniania rur
Opierając się na tej metodzie, należy do kanalizacji, wprowadzić napędzaną elektrycznie spiralę, która jest wyposażona w specjalne frezy lub łańcuch. Idealnie sprawdzają się one do usuwania tłuszczu, mydlin czy drobnych papierów. Końcówka dopasowana jest zarówno do średnicy rur, jak i rodzaju zanieczyszczeń, które spowodowały powstanie zatoru. Metodę tę wykorzystuje się zazwyczaj do kanalizacji wewnętrznej, ponieważ spirala jest w stanie pokonać wszystkie kolanka. Ponieważ odcinki można łączyć, istnieje możliwość jednorazowego pokonania nawet 50 m!

Wypompowywanie wody Pruszków

Oferujemy wypompowywanie wody i ścieków na terenie Pruszkowa i okolic.

 • wypompowywanie wody z garaży podziemnych
 • wypompowywanie wody z basenów, oczek wodnych
 • wypompowywanie wody z piwnic
 • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
 • wypompowywanie wody z rowów, wykopów
 • posiadamy pompy umożliwiające pompowanie wody do poziomu 1-2mm

udrażnianie rur Pruszków- zadzwoń 505 697 600

udrażnianie rur Komorów, udrażnianie Kanie, udrażnianie rur Pęcice, Wuko Warszawa, wuko Komorów, wuko Pęcice, wuko Kanie, udrażnianie rur Otrębusy, udrażnianie rur Podkowa Leśna, udrażnianie rur Reguły

zadzwoń