Udrażnianie rur Piastów

Pogotowie kanalizacyjne Piastów zadzwoń 505 697 600

Przepychanie rur Piastów

Świadczymy usługę przepychania rur w Piastowie i okolicach. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy kilkuletnie doświadczenie co daje państwu poczucie, że trafiliście na profesjonalistów w swoim fachu. Awarie kanalizacyjne zatkanie kanalizacji korzeniami i innymi przedmiotami , z którymi się borykamy na co dzień czasami zabierają nam trochę nerwów , ale w zamian dają cenne doświadczenie i wiedzę na temat jak poradzić sobie z zapchaną kanalizacją. Czyszczenie rur, czy przepychanie rur kanalizacyjnych dzięki profesjonalnym narzędziom jakie posiadamy tj. na przykład sprężyna elektryczna do średnic od 40 do 250mm, ciśnieniowa pompa typu WUKO, Kamera Inspekcyjna jest dla nas kwestią dobrania odpowiedniego narzędzia. Analizę sytuacji w przypadku trudnych zatorów dokonujemy przy użyciu kamery inspekcyjnej do kanalizacji, która w jakości HD przekazuje nam obraz w czasie rzeczywistym. My natomiast po usunięciu awarii dajmy klientowi nagranie z inspekcji , której dokonaliśmy. Przepchanie zatkanej rury wykonujemy starannie oraz profesjonalnie przy doborze odpowiednich narzędzi , czy samego sposobu pracy.

szmata w sieci kanalizacyjnej

Udrażnianie rur Piastów

oferuje profesjonalne usługi tj.
– usługi WUKO

– czyszczenie rur,

– mechaniczne udrażnianie rur,

– ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji,

– przepychanie zatkanych rur kanalizacyjnych,

– inspekcja rur kamerą,

– usuwanie zatorów w rurach,

– czyszczenie kratek ściekowych,

– udrażnianie zatkanych zlewów,

– przetykanie zapchanej toalety,

– udrażnianie systemów sanitarnych

– czyszczenie i udrażnianie przykanalików

– wypompowywanie wody

i wiele innych…

kawałek betonu w instalacji

Pogotowie kanalizacyjne Piastów

– Stworzyliśmy dział zajmujący się obsługą kanalizacji. Wyszkolony zespól techników specjalizuje się w czyszczeniu instalacji kanalizacyjnych w budynkach jedno i wielorodzinnych, restauracjach, zakładach usługowych, ośrodkach zdrowia, sklepach, zakładach produkcyjnych.

WUKO Piastów

Oferujemy usługi związane z udrażnianiem i czyszczeniem instalacji kanalizacji przy wykorzystaniu metody hudrodynamicznej zwanej potocznie WUKO. Dzięki zastosowaniu wydajnych pomp, możemy usuwać z rur osadów kanalizacyjnych, tłuszczu, piasku.

Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego serwisu kanalizacji, mechanicznego czyszczenia odpływów, ciśnieniowego przepychania rur kanalizacji oraz monitoringu kanałów wraz z raportem z inspekcji. Wiemy jakie szkody powstają na skutek zatoru kanalizacji i jak uciążliwe może być brak sprawnej kanalizacji, dlatego w tym celu stworzyliśmy w naszej firmie dział zajmujący się serwisem kanalizacji.

WUKO Piastów

udrażnianie Piastów 505 697 600

udrażnianie rur Reguły, Udrażnianie rur Michałowice,
zadzwoń