Udrażnianie rur Grodzisk Mazowiecki

Przepychanie kanalizacji Grodzisk Mazowiecki zadzwoń 505 697 600

Nasza firma specjalizuje się między innymi:

 • udrażnianie i czyszczenie kanalizacji sprężyną mechaniczną
 • udrażnianie kanalizacji metodą ciśnieniową WUKO
 • udrażnianie pionów i poziomów kanalizacyjnych
 • kamerowanie kanalizacji
 • wycinanie korzeni z kanalizacji
 • czyszczenie instalacji rozsączania szamb ekologicznych
 • czyszczenie studzienek burzowych i sanitarnych
 • czyszczenie instalacji kanalizacji w garazach
 • czyszczenie rynien
 • udrażnianie brodzików
 • udrażnianie zlewów
 • udrażnianie wanien
 • udrażnianie muszli klozetowej

Pogotowie Kanalizacyjne Grodzisk

– Oferujemy czyszczenie rur z zalegających zanieczyszczeń, usuwanie tłuszczu metodą ciśnieniową. Mechaniczne usuwanie tłuszczu pionach kuchennych, oraz w zlewach, instalacjach odpływu zmywarki.

Udrażnianie rur Grodzisk

Usługa przepychania rur i kanalizacji to jedna z głównych usług naszej firmy. W zależności od konkretnego problemu nasza firma dobierze profesjonalnie odpowiednią metodę udrożnienia kanalizacji. Wybór odpowiedniej metody skutkuje zaoszczędzeniem czasu, oraz skutecznością i trwałością przeprowadzonej usługi. Przekłada się to również na kwestię finansową. Decyzja o przeprowadzeniu czyszczenia instalacji sanitarnej w budynku uzależniona jest od wielu czynników. W głównej mierze zależy ona od tego, czy zachowane są prawidłowe spadki, dzięki którym zanieczyszczenia oraz woda swobodnie przepływa. Jeśli spadek jest zbyt mały, może to oznaczać ze na fragmentach rur zaczęły się tworzyć syfony, a w nich osadzać zanieczyszczenia co skutkuje powstaniem w tych miejscach zatorów z tłuszczu i nieczystości

Przepychanie rur Grodzisk Mazowiecki

– Niezwykle ważnym drugim czynnikiem jest prawidłowe korzystanie z instalacji sanitarnej czyli nie wrzucaniu do niej rzeczy, które nie powinny się w niej znaleźć. Trzecim bardzo istotnym czynnikiem zmniejszającym ryzyko zatoru kanalizacji jest dobór odpowiedniej średnicy rury kanalizacyjnej.

Jeśli chodź jeden z powyższych czynników budzi nasze wątpliwości powinniśmy przeprowadzić przegląd instalacji sanitarnej wzywając naszą firmę. Posiadamy specjalistyczną kamerę inspekcyjną dzięki której sprawdzimy od środka w jakiej kondycji są nasze rury instalacyjne. Ochroni nas to przed ewentualnymi stratami finansowymi jakie mogą powstać w przypadku zalania pomieszczenia lub podtopienia podłóg ze względu na zatkany odpływ czy rurę.

Metoda mechanicznego udrażniania rur stosowana jest głównie wewnątrz budynków. Długość spirali w zależności od średnicy wynosić może nawet do 30m, a w przypadku spiral segmentowych nawet do 70m. Sprężyna wprowadzana jest w ruch obrotowy przez maszynę o dużej mocy. Dzięki wbudowanemu sprzęgłu obsługa staje się bezpieczna i bezproblemowa.

Sprężynę elektryczną wykorzystujemy do:

– Toalet kompaktowych WC lub podwieszanych
– Kratek odpływowych
– Pionów kanalizacyjnych wewnątrz budynków
– Umywalek lub zlewów kuchennych


Rozmiar spirali dobierany jest w zależności od średnicy rury kanalizacyjnej i wynoszą 16mm lub 22mm, a w przypadku średnicy rury 250mm 32mm. Do każdej sprężyny posiadamy wymienną końcówkę, która odpowiednio do zapchania oraz średnicy rury jest dowolnie zmieniana. Specjalistyczne końcówki pozwalają na skuteczne i długotrwałe przepchnięcie kanalizacji, a przy np wykorzystaniu frezu łańcuchowego usunięcie z niej osadu powstałego przez lata eksploatacji.

Do mechanicznego udrażnianie rur, wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, firm Ridgid i Rothenberger. Tak więc w przypadku jeśli zawodzą domowe sposoby na przepchanie rur zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy szybką reakcję na problem, dojazd i usunięcie przyczyny awarii

Wuko Grodzisk Mazowiecki

Do udrażniania i czyszczenia kanalizacji wykorzystujemy wysokociśnieniowe pompy zwane potocznie WUKO. Za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem wypłukuje się z rur zatory powstałe z mułu kanalizacyjnego, tłuszczu, piasku, chusteczek, czy innych osadów. Woda pod wysokim ciśnieniem powyżej 150 bar, dokładnie czyści rury pozostawiając je czyste i zmniejszając ryzyko ponownego zatoru. Dysponujemy zestawem pomp wuko zamontowanym na niskim samochodzie dostawczym o wysokości 1,90 m, dzięki czemu mamy możliwość wjazdu do garaży podziemnych. Dysponujemy także małym zestawem mobilnym, do czyszczenia trudno dostępnych instalacji.

Wuko Grodzisk

– ta metoda sprawdza się bardzo dobrze do udrażniania odcinków między studniami kanalizacyjnymi, między szambem a domem w halach, garażach podziemnych i wszędzie tam gdzie zalegający brud i tłuszcz utrudnia odpływ ścieków

Wypompowywanie wody Grodzisk Mazowiecki

 • wypompowywanie wody z garaży
 • wypompowywanie wody z basenów, oczek wodnych
 • wypompowywanie wody z piwnic
 • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
 • wypompowywanie wody z wykopów
 • możemy wypompowywać wodę z pomieszczeń do poziomu 1-2mm

wuko Warszawa

udrażnianie rur Grodzisk Mazowiecki zadzwoń 505 697 600

zadzwoń