Udrażnianie rur Żyrardów

Przepychanie kanalizacji Żyrardów zadzwoń 505 697 600

Pogotowie kanalizacyjne -W budynkach mieszkalnych czy usługowych problemy kanalizacji sanitarnej dotyczą pionów kanalizacyjnych, które podczas użytkowania zarastają tłuszczem, mocznikiem, włosami, osadami z wody itp. Aby je wyczyścić jest tylko jedna skuteczna metoda – udrażnianie mechaniczne. Spirale, końcówki oraz woda. Jeżeli woda bulgocze w Waszych zlewach i toaletach należy pomyśleć o czyszczeniu lub naprawie wywiewek kanalizacyjnych, do zatykania których przyczyniają się czasami ptaki.

Piony są podłączone do poziomów tzw. przykanalików. W tych rurach uszkodzenia powstają na skutek korozji, zalegania tłuszczu osadów, osiadania gruntu, przerostu korzeni czy zwykłej niedbałości wykonawców. Końcowym etapem jest czyszczenie podejść do od przyborów w mieszkaniach.

Przepychanie rur Żyrardów– Kanalizacje zewnętrzne narażone są na zamulenia. W tym wypadku skuteczniejsze jest czyszczenie ciśnieniowe, które szybko i skutecznie usunie wszystkie osady. Do korzeni stosujemy mechaniczne spirale o dużej grubości i hartowane końcówki tnące, specjalnie ukształtowane do tego celu.

Kłopoty z kanalizacjami technologicznymi to domena lokali gastronomicznych, których główną bolączką są duże ilości tłuszczu i resztek organicznych odkładające się w rurach. Jeżeli kanalizacja jednak zarośnie tłuszczem oczyścimy ją mechanicznie i ciśnieniowo.

Udrażniamy:

– piony kanalizacyjne,

-poziomy kanalizacyjne,

-podejścia kanalizacyjne,

-wejścia do szamba,

-studzienki kanalizacyjne,

– WC, wanny, zlewy, umywalki, brodziki, kratki ściekowe, pisuary,

– rury deszczowe, wpusty uliczne.

korzenie wycięte z kanalizacji

Nasza firma wykona dla Ciebie usługę szybkiego udrożnienia rur odpływowych Żyrardowie i okolicach ! Zajmujemy się obsługą instalacji kanalizacyjnej z zakresu: mechanicznego udrażniania sprężyną elektryczną. Posiadamy jeden z najmocniejszych sprzętów dostępnych na naszym rynku.

Używamy maszyn Rothenberger i Ridgid a zarazem profesjonalne urządzenie, które posiada dużą „zdolność” udrażniania rur zatkanych dużymi zanieczyszczeniami. Ofertę kierujemy dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz firm i instytucji. Usuwamy niedrożności za pomocą specjalnie wzmacnianych spiral w tym usuwanie zapchań kanalizacyjnych: piony, zlewy, umywalki, itp. w średnicach rur od fi 50 do fi 200.

Udrażnianie rur Żyrardów zadzwoń 505 697 600