udrażnianie rur Stare Babice

przepychanie kanalizacji Stare Babice zadzwoń 505 697 600

Gdy spotkała cię awaria w postaci zatkanej rury kanalizacyjnej i potrzebna jest ci niezwłocznie pomoc specjalistów, skontaktuj się z nami. Nasza firma zajmę się twoim problemem i szybko udrożni twoje rury kanalizacyjne.

Udrażnianie kanalizacji jest jedną z wielu usług, jaką realizujemy dla naszych klientów. Nasze usługi przepychania rur kanalizacyjnych nie są ograniczone tylko i wyłącznie do jednej metody. Każda z zaistniałych sytuacji wymaga odrębnego podejścia do problemu. Nasi fachowcy korzystają z dwóch najskuteczniejszych metod udrażniania rur. Pierwsza z nich mechaniczna polega na wykorzystaniu sprężyny elektrycznej. W metodzie wysokociśnieniowej wykorzystujemy urządzenie wtłaczające wodę pod odpowiednim ciśnieniem do zatkanych rur.

Dzięki zdobytym doświadczeniu w usuwaniu awarii kanalizacyjnych oraz sprzętowi najwyższej klasy zawsze zapewnimy profesjonalne udrożnienie kanalizacji sanitarnej, deszczowej, technologicznej. Nasz sprzęt pozwoli bez problemu uporać się z każdą zatkaną rurą. Z nami zyskują Państwo oszczędność czasu oraz przede wszystkim szybkie usunięcie awarii kanalizacji i możliwość dalszej jej eksploatacji.

Pogotowie kanalizacyjne Stare Babice– Wiemy, iż awaria kanalizacji zwykle jest niespodziewana i występuje w najmniej odpowiednim momencie, dlatego pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zjawimy się na miejscu, najszybciej jak tylko to możliwe gwarantując przy tym skuteczność i pewność w działaniu.

Udrażnianie kanalizacji metodą ciśnieniową wykonywane jest specjalnym urządzeniem zdolnym wytworzyć bardzo wysokie ciśnienie wody. Za pomocą węża odpornego na wysokie ciśnienie zakończonego odpowiednią dyszą osad jest rozbijany, udrażniając tym samym kanalizację szybko oraz skutecznie. Nasz sprzęt posiada długi wąż, dlatego jesteśmy w stanie udrożnić nawet długie rury. Jest on elastyczny, dlatego z łatwością przedostaje się on przez najciaśniejsze zakręty, zagłębiając się w rurę dzięki wodzie pod ciśnieniem. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo dla środowiska, gdyż nie korzystamy przy tym z żadnych substancji chemicznych.

Wuko Stare Babice

zapchana rura

Elementem gwarantującym skuteczność oraz szybkość przetykania kanalizacji jest wysokie ciśnienie wody. Urządzenie wykorzystywane przez naszą firmę jest stosunkowo małych rozmiarów, dzięki temu bez trudu dostaniemy się do najtrudniej dostępnych miejsc. Pompa wysokociśnieniowa jest zdolna wytworzyć maksymalnie 250 bar co czyni ją aż tak skuteczną. Dzięki tym parametrom bez problemu udrożnimy również rury większej średnicy.

Metoda wysokociśnieniowa nadaje się do udrażniania oraz czyszczenia kanalizacji z takich substancji jak: tłuszcz, piasek, żwir. Stosowana jest głównie na zewnątrz budynków do udrożnienia szamb, oczyszczalni ekologicznych lub rewizji.

Udrażnianie rur Stare Babice

Mechaniczne udrażnianie kanalizacji stosujemy głównie wewnątrz budynków. Spirala przenoszona jest w koszach specjalnie do tego przeznaczonych. W zależności od potrzeb możemy ją łączyć z kawałków o różnych długościach. Sprężynę napędza silnik o bardzo dużej mocy z wbudowanym sprzęgłem przeciw przeciążeniowym. Dzięki temu obsługa jest bezproblemowa oraz bezpieczna.

Dzięki naszemu sprzętowi i wiedzy skutecznie udrożnimy na terenie Babic, Klaudyna, Bożęcina, a także Mościsk, Zaborowa:

 • zlewy
 • toalety
 • kratki pod wanną
 • piony oraz poziomy kanalizacyjne
 • umywalki
 • wytniemy korzenie z kanalizacji
  W zależności od posiadanej średnicy rury spirale występują w różnych rozmiarach. Dodatkowo każda nasza sprężyna posiada wymienną końcówkę, którą w zależności od sytuacji odpowiednio dobieramy. Specjalne końcówki wysokiej klasy zapewniają skuteczne przepchnięcie praktycznie każdej kanalizacji.

Wypompowywanie wody Stare Babice

Mamy przyjemność zaoferować wypompowywanie wody i ścieków na terenie gminy Stare Babice

 • wypompowywanie wody z garaży
 • wypompowywanie wody z oczek wodnych, stawów
 • wypompowywanie wody z piwnic
 • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
 • wypompowywanie wody z wykopów, rowów
 • pompujemy wodę do poziomu 1-2mm

Przepychanie rur Stare Babice zadzwoń 505 697 600

zadzwoń