udrażnianie rur Pruszków

przepychanie rur Pruszków zadzwoń 505 697 600

Udrażnianie rur Pruszków

– Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji zewnętrznych (drenaże, spusty rynnowe, odpływy z budynków do szamba lub kanalizacji miejskiej)
– Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji wewnętrznych (klozety, pisuary, brodziki, umywalki, zlewy kuchenne, wanny, piony w budynkach mieszkalnych, biurach, urzędach, szkołach, szpitalach, fabrykach, marketach)
– Inspekcje TV – kolorowe kamery w zależności od średnicy rur (lokalizacja uszkodzeń rur, stopień zanieczyszczenia, występowanie korzeni) – możliwość otrzymania nagrania video monitoringu danego odcinka ciągu kanalizacyjnego wraz z raportem stanu rur
– Dysponujemy autem (małe WUKO), które mieści się w garażach podziemnych galerii handlowych, gdzie wjazd jest do wysokości 2m

Zapchana kanalizacja to istotny problem- W zależności od stopnia zaawansowania problemu, przepychanie rur można przeprowadzić na własną rękę. Na rynku dostępne są odpowiednie instrumentaria, również dla amatora. Należy jednak zaznaczyć, że przy nieodpowiednich spadkach instalacji i mocno zagruntowanych zatorach, niezbędna będzie interwencja doświadczonego specjalisty. Jeśli problem nie ustępuje – zachęcamy do współpracy. Przepychanie rur to proces, z którym nasi specjaliści mierzą się od lat.

Na terenie Pruszkowa wielokrotnie odnotowujemy zgłoszenia, w których konieczne jest użycie sprężyny elektromechanicznej. Jest to metoda mechaniczna, która z powodzeniem usuwa zator w rurach. Odpowiednie dobranie końcówki do średnicy przewodu kanałowego udrożni rurę, zachowując pierwotną średnicę przepływu. Sprawdzą się także w przypadku konieczności czyszczenia kanalizacji, w tym celu wykorzystujemy frazy łańcuchowe, oczyszczające ściany rur kanalizacyjnych z nalotów i narostów.

Przepychanie kanalizacji Pruszków

– w przypadku elementów zewnętrznych, gdy udrożnienie dotyczy pompy odpływowej, studni czy szamba. Jako profesjonaliści – reprezentujemy metody o zaawansowanej technologii. Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznej pompy WUKO , pod postacią pojazdu z aktywną pompą. Jest to zupełnie bezinwazyjny i niezwykle efektywny sposób na udrażnianie i czyszczenie rur.

zakleszczona w rurze spirala

Udrażnianie i czyszczenie kanalizacji. Usługę wykonujemy z zastosowaniem sprężyn elektromechanicznych i przenośnych agregatów ciśnieniowych przy małych średnicach rur, głównie w pionach i poziomach wewnętrznych. Zewnętrzną sieć czyścimy metodą hydrodynamiczną, urządzeniami zamontowanymi na samochodach. Stosując odpowiednie dysze usuwamy osady mineralne, organiczne, w tym korzenie.
Monitoring wizyjny kanałów. Dysponujemy kamerą umożliwiającą kontrole stanu kanałów i przyłaczy.

Udrażnianie rur Pruszków

– Wśród usług świadczonych przez firmę, wyróżniono także skuteczne udrożnienie kanalizacji, przeprowadzanie w obrębie Pruszkowa. W wyniku niezwłocznej interwencji, podczas której wykorzystuje się profesjonalne narzędzia, czyszczenie kanalizacji przebiega w sposób szybki i dokładny, zapobiegając powstawaniu kolejnych zatorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wodno-kanalizacyjnej, możemy odpowiedzieć na każde zgłoszenie, niezależnie od stopnia jego skomplikowania.

Metody czyszczenia kanalizacji

W zależności od stopnia zanieczyszczenia oraz rodzaju materiałów, które przyczyniły się do powstania zatorów, wskazane jest wykorzystanie innych narzędzi, a co za tym idzie – zastosowanie odmiennych metod udrożnienia. Zajmując się czyszczeniem kanalizacji w Pruszkowie, wykorzystujemy przede wszystkim metodę mechaniczną i ciśnieniową.

WUKO Pruszków metoda ciśnieniowa

Metoda Wuko- polega na czyszczeniu rur wodą pod dużym ciśnieniem, nawet 250Bar. Woda wypłukuje zatory, osady z rur przywracając rurą drożność i zapobiegając ponownemu powstawaniu zatorów. Doskonale nadaje się do usuwania z rur tłuszczu, piasku, osadów, mułu kanalizacyjnego, oraz innych zanieczyszczeń. Metoda WUKO doskonale nadaje się do udrażnianie odcinków kanalizacji między studniami kanalizacyjnymi, odcinków między szambem a domem, rynien, czy instalacji rozsaczania.


Metoda mechaniczna udrażniania rur
Opierając się na tej metodzie, należy do kanalizacji, wprowadzić napędzaną elektrycznie spiralę, która jest wyposażona w specjalne frezy lub łańcuch. Idealnie sprawdzają się one do usuwania tłuszczu, mydlin czy drobnych papierów. Końcówka dopasowana jest zarówno do średnicy rur, jak i rodzaju zanieczyszczeń, które spowodowały powstanie zatoru. Metodę tę wykorzystuje się zazwyczaj do kanalizacji wewnętrznej, ponieważ spirala jest w stanie pokonać wszystkie kolanka. Ponieważ odcinki można łączyć, istnieje możliwość jednorazowego pokonania nawet 50 m!

Wypompowywanie wody Pruszków

Oferujemy wypompowywanie wody i ścieków na terenie Pruszkowa i okolic.

  • wypompowywanie wody z garaży podziemnych
  • wypompowywanie wody z basenów, oczek wodnych
  • wypompowywanie wody z piwnic
  • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
  • wypompowywanie wody z rowów, wykopów
  • posiadamy pompy umożliwiające pompowanie wody do poziomu 1-2mm

udrażnianie rur Pruszków- zadzwoń 505 697 600

udrażnianie rur Komorów, udrażnianie Kanie, udrażnianie rur Pęcice, Wuko Warszawa
zadzwoń