udrażnianie rur Pruszków

przepychanie rur Pruszków zadzwoń 505 697 600

Udrażnianie rur Pruszków

– Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji zewnętrznych (drenaże, spusty rynnowe, odpływy z budynków do szamba lub kanalizacji miejskiej)
– Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji wewnętrznych (klozety, pisuary, brodziki, umywalki, zlewy kuchenne, wanny, piony w budynkach mieszkalnych, biurach, urzędach, szkołach, szpitalach, fabrykach, marketach)
– Inspekcje TV – kolorowe kamery w zależności od średnicy rur (lokalizacja uszkodzeń rur, stopień zanieczyszczenia, występowanie korzeni) – możliwość otrzymania nagrania video monitoringu danego odcinka ciągu kanalizacyjnego wraz z raportem stanu rur
– Dysponujemy autem (małe WUKO), które mieści się w garażach podziemnych galerii handlowych, gdzie wjazd jest do wysokości 2m

Zapchana kanalizacja to istotny problem- W zależności od stopnia zaawansowania problemu, przepychanie rur można przeprowadzić na własną rękę. Na rynku dostępne są odpowiednie instrumentaria, również dla amatora. Należy jednak zaznaczyć, że przy nieodpowiednich spadkach instalacji i mocno zagruntowanych zatorach, niezbędna będzie interwencja doświadczonego specjalisty. Jeśli problem nie ustępuje – zachęcamy do współpracy. Przepychanie rur to proces, z którym nasi specjaliści mierzą się od lat.

Na terenie Pruszkowa wielokrotnie odnotowujemy zgłoszenia, w których konieczne jest użycie sprężyny elektromechanicznej. Jest to metoda mechaniczna, która z powodzeniem usuwa zator w rurach. Odpowiednie dobranie końcówki do średnicy przewodu kanałowego udrożni rurę, zachowując pierwotną średnicę przepływu. Sprawdzą się także w przypadku konieczności czyszczenia kanalizacji, w tym celu wykorzystujemy frazy łańcuchowe, oczyszczające ściany rur kanalizacyjnych z nalotów i narostów.

Przepychanie kanalizacji Pruszków – w przypadku elementów zewnętrznych, gdy udrożnienie dotyczy pompy odpływowej, studni czy szamba. Jako profesjonaliści – reprezentujemy metody o zaawansowanej technologii. Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznej pompy WUKO , pod postacią pojazdu z aktywną pompą. Jest to zupełnie bezinwazyjny i niezwykle efektywny sposób na udrażnianie i czyszczenie rur.

zakleszczona w rurze spirala

Udrażnianie i czyszczenie kanalizacji. Usługę wykonujemy z zastosowaniem sprężyn elektromechanicznych i przenośnych agregatów ciśnieniowych przy małych średnicach rur, głównie w pionach i poziomach wewnętrznych. Zewnętrzną sieć czyścimy metodą hydrodynamiczną, urządzeniami zamontowanymi na samochodach. Stosując odpowiednie dysze usuwamy osady mineralne, organiczne, w tym korzenie.
Monitoring wizyjny kanałów. Dysponujemy kamerą umożliwiającą kontrole stanu kanałów i przyłaczy.

Udrażnianie rur Pruszków– Wśród usług świadczonych przez firmę, wyróżniono także skuteczne udrożnienie kanalizacji, przeprowadzanie w obrębie Pruszkowa. W wyniku niezwłocznej interwencji, podczas której wykorzystuje się profesjonalne narzędzia, czyszczenie kanalizacji przebiega w sposób szybki i dokładny, zapobiegając powstawaniu kolejnych zatorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wodno-kanalizacyjnej, możemy odpowiedzieć na każde zgłoszenie, niezależnie od stopnia jego skomplikowania.


Metody czyszczenia kanalizacji
W zależności od stopnia zanieczyszczenia oraz rodzaju materiałów, które przyczyniły się do powstania zatorów, wskazane jest wykorzystanie innych narzędzi, a co za tym idzie – zastosowanie odmiennych metod udrożnienia. Zajmując się czyszczeniem kanalizacji w Pruszkowie, wykorzystujemy przede wszystkim metodę mechaniczną i ciśnieniową.
Metoda mechaniczna udrażniania rur
Opierając się na tej metodzie, należy do kanalizacji, wprowadzić napędzaną elektrycznie spiralę, która jest wyposażona w specjalne frezy lub łańcuch. Idealnie sprawdzają się one do usuwania tłuszczu, mydlin czy drobnych papierów. Końcówka dopasowana jest zarówno do średnicy rur, jak i rodzaju zanieczyszczeń, które spowodowały powstanie zatoru. Metodę tę wykorzystuje się zazwyczaj do kanalizacji wewnętrznej, ponieważ spirala jest w stanie pokonać wszystkie kolanka. Ponieważ odcinki można łączyć, istnieje możliwość jednorazowego pokonania nawet 50 m!


Metoda ciśnieniowa udrażniania rur
To metoda niezwykle skuteczna i szybka. Do kanalizacji wprowadza się wąż, który pod ciśnieniem ponad 250 bar, podaje wodę do wnętrza. Cały sęk leży w dobraniu odpowiedniej dyszy, którą montuje się na końcu węża. Samą wodę natomiast, przekazuje pompa wysokociśnieniowa, montowana w zbiorniku samochodowym. Dzięki temu możliwe jest trwałe wyczyszczenie rozmaitych osadów (fekalia, tłuszcz, piasek), ale też przygotowanie instalacji do inspekcji lub usunięcia awarii. Metoda ta przeznaczona jest do udrożniania kanalizacji zewnętrznych, np. odcinków pomiędzy studzienkami czy od studzienek, w stronę budynku.
Konsekwencje wynikające z zatorów kanalizacyjnych
W przypadku powstania zatoru, należy niezwłocznie skontaktować się z hydraulikiem który przeprowadzi udrożnienie kanalizacji. W przeciwnym razie, może dojść do całkowitego zablokowania odpływu, które będzie za sobą niosło szereg kosztownych prac. Zatem jeśli w Państwa domu – ale także biurze, ponieważ oferta skierowana jest również do firm lub instytucji publicznych – dojdzie do zapchania zlewu, brodzika, bądź kompaktu WC, wystarczy od razu zadbać o kompleksowe czyszczenie kanalizacji. Korzystając z usług doświadczonego hydraulika, z Pruszkowa, zyskacie Państwo zabezpieczenie przed przykrymi konsekwencjami, które mogą wyniknąć na skutek zaniedbanych zatorów kanalizacyjnych. Udrożnieniem kanalizacji zawsze zajmujemy się szybko i sprawnie.

korzenie w instalacji kanalizacji

udrażnianie rur Pruszków- zadzwoń 505 697 600