Udrażnianie rur Piaseczno

Udrażnianie rur Piaseczno

Pogotowie kanalizacyjne Piaseczno oferuje:
– Udrożnienie prysznica (brodzika prysznicowego).

– Udrożnienie odpływu wanny,

– Udrożnienie umywalki, pralki.

– Przepychanie toalety.

– Czyszczenie syfonów i rur odpływowych.

– Udrażnianie zlewu kuchennego- odpływu zlewozmywaka.

– Mechaniczne przepychanie kanalizacji.

– Udrażnianie pionu

– Udrażnianie instalacji kanalizacji między domem a studnią

– Ciśnieniowe i podciśnieniowe udrażnianie rur

– Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

– Czyszczenie drenów z szamb ekologicznych i przydomowych oczyszczalni ścieków

– Kamerowanie instalacji kanalizacji

Zatkane bądź zanieczyszczone rury są dużym problemem, który dotyka zarówno gospodarstwa domowe jak i duże przedsiębiorstwa. Wówczas z pomocą w kłopocie przychodzi udrażnianie rur, które pozwala na usprawnianie całego procesu przepływu w rurach kanalizacyjnych. Eksploatacja systemu kanalizacji, oraz systemów sanitarnych wiąże się z występowaniem awarii i niedrożności rur. Jest to wynik osadzania się tłuszczu, osadów kanalizacyjnych i innych nieczystości, które z kolei przyczyniają się do zmniejszania przekroju rury i tym samym przepływu, a z czasem powstawania tzw. zatorów. Powstające zatory są uciążliwym problemem dla mieszkańców, administratorów budynków czy ich zarządców.

Co robić w przypadku niedrożnych rur- zadzwoń 505 697 600

W przypadku niedrożności rur lub powstałych zatorów najlepiej skorzystać z usług doświadczonego pogotowia kanalizacyjnego. Dlaczego? Nasz profesjonalny sprzęt i doświadczeni pracownicy są w stanie poradzić sobie z nawet najbardziej poważną i uciążliwą awarią kanalizacji. Do udrożniania rur i czyszczenia kanalizacji wykorzystujemy tylko profesjonalny sprzęt, który jest bezpieczny zarówno dla całego systemu kanalizacyjnego jak i przyległego budynku. Domowe sposoby udrożniania rur działają głownie w początkowym etapie awarii, zazwyczaj jednak nie przynoszą oczekiwanych efektów, a w przypadku stosowania nieodpowiednich środków może dojść również do pogorszenia się stanu drożności rur np poprzez wytworzenie mydła sodowego. Nie ryzykuj- zaufaj naszemu doświadczeniu i usuń niedrożność rur z naszym pogotowiem kanalizacyjnym.

Wuko Piaseczno

Oferujemy udrażnianie i czyszczenie rur kanalizacyjnych za pomocą wysokociśnieniowych pomp typu Wuko. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko usunąć zator, ale i skutecznie wyczyścić instalacje kanalizacji w osadów, piasku, czy tłuszczu. Metodę WUKO można stosować z sukcesem w instalacjach zewnętrznych kanalizacji takich jak przyłacza, odcinki między szambem a studnia, czy między studniami.

Przepychanie rur Piaseczno

Udrażnianie rur metodą mechaniczną polega na wykorzystaniu sprzętu mechanicznego czyli tzw. pompy tłocząco-ssącej , która umożliwia przepychanie rur. Metoda mechaniczna jest stosowana zarówno w udrażnianiu instalacji zewnętrznych jak i wewnętrznych.
Udrażnianie rur przy pomocy spirali. To bardzo popularna metoda wykorzystywana do udrażniania i przepychania rur. Polega ona na wprowadzeniu do zatkanej rury spirali, która specjalną końcówką przymocowaną na końcu spirali udrażniania rury i usuwa powstałe zatory. Po usunięciu zatorów następuje dokładne wyczyszczenie niedrożnej rury.
Metoda ciśnieniowa jest jedną z najlepszych i najbardziej efektywnych metod udrażniania systemów kanalizacyjnych. Metoda ta stosowana jest na zewnątrz budynków, gdyż wykorzystywana jest do udrażniania zewnętrznych kanalizacji przy dostępie do szamba bądź studzienek. Metoda ta jest niezwykle efektywna i pozwala w sprawny sposób usunąć powstałą awarię.

Zapchane odpływy i wydobywający się nieprzyjemny zapach to zmora niejednego gospodarstwa domowego. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele. Od wadliwej konstrukcji instalacji sanitarnej po nieodpowiedzialność domowników. W większości przypadków, powodem problemów z niedrożnością rur odpływowych jest czynnik ludzki.

Do odpływów toalet często trafiają elementy, które mogą wyrządzić wiele szkód. Niefrasobliwi mieszkańcy potrafią wyrzucić do kanalizacji prawie wszystko. Najbardziej szkodliwe dla odpływów są tłuszcz, materiały higieniczne czy resztki jedzenia.

oferuje skuteczne udrażnianie rur w Piasecznie i okolicach za pomocą pomp Wuko jak i metodami mechanicznymi. Korzystamy z najlepszego, sprawdzonego sprzętu. Świadczymy usługi 7 dni w tygodiu pomagamy nawet w nagłych wypadkach kiedy nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc.

Usuwamy usterki i wykonujemy niezbędny serwis hydrauliczny. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i od instytucji, fabryk czy lokali użytku społecznego. Korzystamy z pompy ciśnieniowej Wuko. Dzięki niej jesteśmy w stanie pomóc nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach. Szybkie, skuteczne naprawy i co najważniejsze, przyjazne dla środowiska. Polecamy się – pogotowie kanalizacyjne Piaseczno- udrażnianie rur Piaseczno i okolice!

Wypompowywanie wody Piaseczno

Mamy przyjemność zaoferować usługę wypompowywanie wody i ścieków na terenie Piaseczna i okolic

  • wypompowywanie wody z garaży
  • wypompowywanie wody z basenów, oczek wodnych
  • wypompowywanie wody z piwnic
  • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
  • wypompowywanie wody z wykopów, rowów
  • możemy wypompowywać wodę do poziomu 1-2mm

Udrażnianie rur Piaseczno zadzwoń 505 697 600

zadzwoń