Udrażnianie rur Konstancin

Przepychanie kanalizacji Konstancin Jeziorna 505 697 600

Udrażniamy za pomocą sprężyn elektrycznych między innymi:

 • zlewy kuchenne
 • toalety – podwieszane oraz kompakty WC
 • kratki w garażach/kotłowniach
 • piony oraz poziomy kanalizacyjnych wewnątrz budynków
 • przykanaliki
 • umywalki
 • rynny
 • itp.

Udrażnianie rur Konstancin Wóz ciśnieniowy wyposażony w urządzenie typu WUKO wykorzystujemy między innymi do udrażnianie i czyszczenia :

 • czyszczenie i udrażniania przykanalików
 • czyszczenia odcinków kanalizacji miedzy studniami oraz studnią a domem
 • udrażniania przykanalików, studni
 • czyszczenia instalacji rozsączającej oczyszczalni
 • udrażnianie rynien

Kiedy w kanalizacji pojawia się zator, ważne jest aby jak najszybciej go usunąć, nasi specjaliści dokładnie i szybko go usuną. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi do czyszczenia i udrażniania kanalizacji, który posiadamy Pogotowie kanalizacyjne Konstancin doskonale sprawdza się w udrażnianiu instalacji kanalizacyjnych zarówno starych jak i nowych.

Pogotowie Kanalizacyjne Konstancin posiada wieloletnie doświadczenie w udrażnianiu kanalizacji

Praktyka czyni mistrza, a w przypadku udrażniania i czyszczenia kanalizacji nie sposób się nie zgodzić z tą sentencją. Doświadczenie w tym zakresie którą nabyli nasi specjaliści nie tylko sprawia, iż usługa zostaje wykonana szybko i sprawnie ale co najważniejsze dobrana zostanie najlepsza metoda udrażniania, gwarantująca pełne udrożnienie kanalizacji.

Udrażnianie rur Konstancin Jeziorna

W swej działalności wykorzystujemy :

Metoda Mechaniczna udrażniania kanalizacji spiralą elektryczną :

Do kanalizacji wprowadzona zostaje sprężyna, która silnymi obrotami i wibracjami rozbija zator w niedrożnym odcinku. W zależności od średnicy rury wykorzystywana jest różnego rodzaju grubość spirali. Spirale wyposażone są w różnorodne końcówki, do przebijania zatorów, usuwania mułu i piasku, czy usuwania tłuszczu. Do czyszczenia kanalizacji wykorzystuje się końcówki łańcuchowe. Łańcuchy pod wpływem obrotów usuwają narosty powstałe w rurze, Idealnie sprawdzają się one do usuwania tłuszczu, mydlin czy drobnych papierów. Końcówka dopasowana jest zarówno do średnicy rur, jak i rodzaju zanieczyszczeń, które spowodowały powstanie zatoru. Metodę tę wykorzystuje się zazwyczaj do kanalizacji wewnętrznej, ponieważ spirala jest w stanie pokonać wszystkie kolanka. Ponieważ odcinki można łączyć, istnieje możliwość jednorazowego pokonania nawet 50 m!

Metoda Ciśnieniowa WUKO Konstancin:

Metoda ta polega ona na wprowadzeniu specjalnego węza z odpowiednią dyszą udrażniającą, która oczyszcza rury intensywnym strumieniem wody o ciśnieniu nawet 250 bar . Metoda WUKO zalicza się do bezpieczniejszych dla instalacji , dzięki zastosowaniu WUKO Konstancin Jeziorna nie musisz obawiać się o stan Twojej zasłużonej instalacji,. gdyż oprócz usunięcia zatoru, woda pod wysokim ciśnieniem czyści dokładnie rury z mułu kanalizacyjnego i osadów. Metoda ta przeznaczona jest do udrożniania kanalizacji zewnętrznych, np. odcinków pomiędzy studzienkami czy od studzienek, w stronę budynku. Wykonujemy usługi udrażniania kanalizacji hydro-ciśnieniowo [małe wuko] i elektryczną spiralą, oraz inspekcji kamerą, kanalizacji i miejsc trudno dostępnych .Jako nieliczni posiadamy sprzęt do wyszukiwania lokalizacji przebiegu rur i miejsc awarii. Sprzęt ma zastosowanie szczególnie do instalacji sanitarnych i deszczowych w domach jednorodzinnych i blokach mieszkalnych, firmach do średnicy rur max. 250 mm. Czyszczenie mechaniczne spiralą elektryczną pozwala na rozdrobnienie zatoru w kanalizacji oraz usunięcie małych korzeni drzew. Ogromną zaletą udrażniania hydro-ciśnieniowego jest oczyszczenie z zanieczyszczeń całego niedrożnego przewodu kanalizacyjnego, tak na długości jak i na średnicy rury.

Konsekwencje wynikające z zatorów kanalizacyjnych

Przepychanie kanalizacji Konstancin -W przypadku powstania zatoru, należy niezwłocznie skontaktować się z naszym specjalistą który przeprowadzi udrożnienie kanalizacji. W przeciwnym razie, może dojść do całkowitego zablokowania odpływu, które będzie za sobą niosło szereg kosztownych prac i kosztów związanych na przykład z zalaniem piwnicy, czy mieszkania . Zatem jeśli w Państwa domu – ale także biurze, ponieważ oferta skierowana jest również do firm lub instytucji publicznych – dojdzie do zapchania zlewu, brodzika, bądź kompaktu WC, wystarczy od razu zadbać o kompleksowe czyszczenie kanalizacji. Korzystając z usług doświadczonego hydraulika, z miasta Poznań, zyskacie Państwo zabezpieczenie przed przykrymi konsekwencjami, które mogą wyniknąć na skutek zaniedbanych zatorów kanalizacyjnych. Udrożnieniem kanalizacji zawsze zajmujemy się szybko i sprawnie.

Wypompowywanie wody Konstancin Jeziorna

W nagłych i awaryjnych sytuacjach wypompujemy wodę z zalanych posesji, obiektów po burzach i różnych niespodziewanych awariach. Wypompowujemy wodę z: garaży, piwnic, placów, terenów zielonych, oczek wodnych. Posiadamy pompy umożliwiające wypompowywanie wody do poziomu 1-2mm.

Przepychanie kanalizacji Konstancin Jeziorna

zadzwoń