Udrażnianie rur Grodzisk Mazowiecki

Przepychanie kanalizacji Grodzisk Mazowiecki 505 697 600

Nasza firma specjalizuje się między innymi:

 • czyszczenie kanalizacji sprężyną mechaniczną
 • udrażnianie kanalizacji metodą ciśnieniową WUKO
 • czyszczenie pionów i poziomów kanalizacyjnych
 • kamerowanie kanalizacji
 • odmrażanie kanalizacji
 • czyszczenie szamb ekologicznych
 • czyszczenie studzienek burzowych i sanitarnych
 • czyszczenie separatorów tłuszczu
 • czyszczenie rynien
 • udrażnianie brodzików
 • udrażnianie zlewów
 • udrażnianie wanien
 • udrażnianie muszli klozetowej

Oczyszczanie rur z zalegających zanieczyszczeń,
usuwanie tłuszczu metodą ciśnieniową w odpływach
kuchennych – zlewy, zmywarki.

Usługa przepychania rur i kanalizacji to jedna z głównych usług naszej firmy. W zależności od konkretnego problemu nasza firma dobierze profesjonalnie odpowiednią metodę udrożnienia kanalizacji. Wybór odpowiedniej metody skutkuje zaoszczędzeniem czasu, oraz skutecznością i trwałością przeprowadzonej usługi. Przekłada się to również na kwestię finansową. Decyzja o przeprowadzeniu czyszczenia instalacji sanitarnej w budynku uzależniona jest od wielu czynników. W głównej mierze zależy ona od tego, czy zachowane są prawidłowe spadki, dzięki którym zanieczyszczenia oraz woda swobodnie przepływa. Jeśli spadek jest zbyt mały, może to oznaczać ze na fragmentach rur zaczęły się tworzyć „kałuże”, a w nich osadzać zanieczyszczenia co skutkuje powstaniem w tych miejscach zatorów

Przepychanie rur Grodzisk Mazowiecki Niezwykle ważnym drugim czynnikiem jest prawidłowe korzystanie z instalacji sanitarnej czyli nie wrzucaniu do niej rzeczy, które nie powinny się w niej znaleźć. Trzecim bardzo istotnym czynnikiem zmniejszającym ryzyko zatoru kanalizacji jest dobór odpowiedniej średnicy rury kanalizacyjnej.

Jeśli chodź jeden z powyższych czynników budzi nasze wątpliwości powinniśmy przeprowadzić przegląd instalacji sanitarnej wzywając naszą firmę. Posiadamy specjalistyczną kamerę inspekcyjną dzięki której sprawdzimy od środka w jakiej kondycji są nasze rury instalacyjne. Ochroni nas to przed ewentualnymi stratami finansowymi jakie mogą powstać w przypadku zalania pomieszczenia lub podtopienia podłóg ze względu na zatkany odpływ czy rurę.

Metoda mechanicznego udrażniania rur stosowana jest głównie wewnątrz budynków. Długość spirali w zależności od średnicy wynosić może nawet do 30m. Sprężyna wprowadzana jest w ruch obrotowy przez maszynę o dużej mocy. Dzięki wbudowanemu sprzęgłu obsługa staje się bezpieczna i bezproblemowa.

Sprężynę elektryczną wykorzystujemy do:

– Toalet kompaktowych WC lub podwieszanych
– Kratek odpływowych np. pod wanną
– Pionów kanalizacyjnych wewnątrz budynków
– Umywalek lub zlewów kuchennych


Rozmiar spirali dobierany jest w zależności od średnicy rury kanalizacyjnej i wynoszą 16mm lub 22mm. Do każdej sprężyny posiadamy wymienną końcówkę, która odpowiednio do zapchania oraz średnicy rury jest dowolnie zmieniana. Specjalistyczne końcówki pozwalają na skuteczne i długotrwałe przepchnięcie kanalizacji.Mechaniczne udrażnianie kanalizacji nie jest zbytnio skompilowaną usługa jednak potrzeba do tego odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu, który nasza firma ma na wyposażeniu. Tak więc zapraszamy serdecznie w przypadku jeśli zawodzą domowe sposoby na przepchanie rur z naszą firmą. Zapewniamy szybką reakcję na problem, dojazd i usunięcie przyczyny awarii

udrażnianie rur Grodzisk Mazowiecki 505 697 600