Przepychanie rur Łomianki

Udrażnianie rur Łomianki Świadczymy specjalistyczne usługi udrażniania kanalizacji metodą mechaniczną (tzw. spirala elektryczna), oraz czyszczenia rur kanalizacyjnych metodą ciśnieniową (tzw. WUKO).

Przepychanie rur Łomianki – wykorzystujemy kamery inspekcyjne do pracy w trudno dostępnych instalacjach. Aby podnieść jakość usług wykonujemy inspekcję kanalizacji kamerami TV, w trakcie, jak i po zakończeniu czyszczenia. Pozwala nam to ocenić jakość pracy, oraz wykryć uszkodzenia rur kanalizacyjnych, będące powodem zatorów.

Oferujemy szeroko pojęte doradztwo techniczne, dotyczące wykonywania i eksploatacji kanalizacji sanitarnych, deszczowych i technologicznych. Wykonujemy ekspertyzy i inwentaryzacje sieci kanalizacyjnych.

W ramach kompleksowych usług naprawiamy i serwisujemy przepompownie związane z przesyłem ścieków sanitarnych, deszczowych i technologicznych.

Na przestrzeni lat wyrobiliśmy sobie opinię rzetelnego i fachowego usługodawcy. Dzięki doświadczeniu i sumienności możemy poszczycić się stałymi klientami wśród mieszkańców , firm produkcyjnych i usługowych, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości, sieci handlowych, hal sportowych i osób prywatnych na terenie Łomianek i okolic.

Przepychanie rur Łomianki– Usługi WUKO

Wuko jest oczywiście nazwą firmy produkującej sprzęt do prac komunalnych. Jednak potocznie jest wykorzystywana do określenia czynności czyszczenia ciśnieniowego rur kanalizacyjnych, zarówno kanalizacji sanitarnej jak i deszczowej .

Do pracy wykorzystujemy węże o różnych średnicach i cały asortyment głowic ciśnieniowych wykonanych z nierdzewnej stali. Odpowiednio dobrany układ i ilość dysz, a co za tym idzie strumieni wody, pozwala wypłukać osady z rur o średnicach od 50 do 250mm. Woda sprężona przez pompę do wysokości 250atm. poradzi sobie z różnorodnymi zabrudzeniami, od tłuszczu poprzez piasek do kamieni. Wszystko zabudowane na lekkim i zwrotnym samochodzie jest przyjazne nawet dla podjazdów pod domami jednorodzinnymi.

Udrażnianie rur Łomianki

Praca z systemem udrażniania Rothenberger, który stosujemy, polega na wykorzystaniu silnej maszyny z odpowiednio dobranymi obrotami, i całego asortymentu spiral i końcówek czyszczących o różnych średnicach. Dzięki nim wycinamy przerastające kanalizację korzenie, tłuszcze, osady oraz szlamy. Zakres naszych możliwości obejmuje średnice rur od 50 do 250mm.

Wypompowywanie wody Łomianki

Oferujemy na terenie łomianek i okolic usługę wypompowywania wody i ścieków z:

  • wypompowywanie wody z garaży
  • wypompowywanie wody z basenów, stawów
  • wypompowywanie wody z piwnic
  • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
  • wypompowywanie wody z wykopów

Udrażnianie rur Łomianki zadzwoń 505 697 600