Przepychanie rur Łomianki

Udrażnianie rur Łomianki

Nic tak nie potrafi popsuć  humoru jak awaria kanalizacji. Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu świadczymy na terenie Łomianek i okolic specjalistyczne usługi udrażniania kanalizacji metodą mechaniczną (tzw. spirala elektryczna), oraz czyszczenia rur kanalizacyjnych metodą ciśnieniową (tzw. WUKO).

Przepychanie rur Łomianki

Do udrażniania kanalizacji używamy elektrycznych przepycharek w zestawie z wymiennymi końcówkami. Do usuwania zatorów powstałych  w rurach wykorzystujemy spirale wyposażone w odpowiednie końcówki. Ich wybór jest uzależniony od średnic rur kanalizacyjnych  i  rodzajów zanieczyszczeń (tłuszcz, osady, zaskorupienia, zbity papier, resztki jedzenia, włosów itp.).

Szybko i skutecznie na terenie  Łomianek i okolic:

⇒ Udrażnianie rur

⇒ Udrażnianie pionów kanalizacyjnych 

⇒ Udrażnianie toalet

⇒ Przepychanie umywalek, brodzików

⇒ Udrażnianie zlewów

⇒ Udrażnianie rur do szamba

⇒ Czyszczenie przykanalików 

⇒ Czyszczenie i udrażnianie drenaży

⇒ Czyszczenie instalacji kanalizacji

⇒ Usługi wuko

⇒ Czyszczenie kanalizacji podposadzkowej

⇒ Udrażnianie zapchanych studni

⇒ Monitoring rur kamerą inspekcyjną

⇒ Wycinanie korzeni z instalacji kanalizacji

⇒ Udrażnianie i czyszczenie rynien i rur spustowych

Do monitoringu wykorzystujemy kamery inspekcyjne do pracy w trudno dostępnych instalacjach. Aby podnieść jakość usług wykonujemy inspekcję kanalizacji kamerami TV, w trakcie, jak i po zakończeniu czyszczenia. Pozwala nam to ocenić jakość pracy, oraz wykryć uszkodzenia rur kanalizacyjnych, będące powodem zatorów.

wuko Łomianki

Oferujemy szeroko pojęte doradztwo techniczne, dotyczące wykonywania i eksploatacji kanalizacji sanitarnych, deszczowych i technologicznych. Wykonujemy ekspertyzy i inwentaryzacje sieci kanalizacyjnych.

W ramach kompleksowych usług naprawiamy i serwisujemy przepompownie związane z przesyłem ścieków sanitarnych, deszczowych i technologicznych.

Usługi WUKO Łomianki

Na przestrzeni lat wyrobiliśmy sobie opinię rzetelnego i fachowego usługodawcy. Dzięki doświadczeniu i sumienności możemy poszczycić się stałymi klientami wśród mieszkańców , firm produkcyjnych i usługowych, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości, sieci handlowych, hal sportowych i osób prywatnych na terenie Łomianek i okolic.

Wuko Łomianki

Przepychanie rur Łomianki

– Usługi WUKO Łomianki

Wuko jest oczywiście nazwą firmy produkującej sprzęt do prac komunalnych. Jednak potocznie jest wykorzystywana do określenia czynności czyszczenia ciśnieniowego rur kanalizacyjnych, zarówno kanalizacji sanitarnej jak i deszczowej .

Do pracy wykorzystujemy węże o różnych średnicach i cały asortyment głowic ciśnieniowych wykonanych z nierdzewnej stali. Odpowiednio dobrany układ i ilość dysz, a co za tym idzie strumieni wody, pozwala wypłukać osady z rur o średnicach od 50 do 250mm. Woda sprężona przez pompę do ciśnienia 200 bar. poradzi sobie z różnorodnymi zabrudzeniami, jak szlam kanalizacyjny, tłuszcz, piasek, a nawet niewielkie kamienie. Nasz system Wuko zabudowany jest na lekkim i zwrotnym samochodzie dostawczym . Daje to możliwość korzystania z podjazdów pod domami jednorodzinnymi, w garażach podziemnych  o wysokości 2,0mczy innych trudno dostępnych miejscach.

Udrażnianie rur Łomianki

Mechaniczne udrażnianie kanalizacji: do  udrażniania rur wykorzystujemy przepycharki firmy Rothenberger, udrażnianie mechaniczne który stosujemy, polega na wykorzystaniu silnej maszyny z odpowiednio dobranymi obrotami, i całego asortymentu spiral i końcówek czyszczących o różnych średnicach. Dzięki nim wycinamy przerastające kanalizację korzenie, tłuszcze, osady oraz szlamy. Zakres naszych możliwości obejmuje średnice rur od 50 do 250mm.

Wypompowywanie wody Łomianki

Oferujemy na terenie Łomianek i okolic usługę wypompowywania wody i ścieków z:

  • wypompowywanie wody z garaży
  • wypompowywanie wody z basenów, stawów
  • wypompowywanie wody z piwnic
  • wypompowanie wody z pomieszczeń, magazynów
  • wypompowywanie wody z wykopów
  • wypompowujemy wodę do poziomu 2-3mm

Udrażnianie rur Łomianki zadzwoń 505 697 600

wuko Warszawa

zadzwoń